WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN Wysyłka od 12 zł

Podróżne skarpety medyczne dla mężczyzn travel

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


Wyślij zapytanie

PODRÓŻNE SKARPETY MEDYCZNE DLA MĘŻCZYZN TRAVEL

PODRÓŻNE SKARPETY MEDYCZNE DLA MĘŻCZYZN TRAVEL

Pończosznicze wyroby uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Wyrób jest przeznaczony do stosowania na kończyny dolne. Wyrób wielorazowego użytku.

Pani Teresa

Nowy produkt

Pończosznicze wyroby uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Wyrób jest przeznaczony do stosowania na kończyny dolne. Wyrób wielorazowego użytku.

Więcej szczegółów

39,50 złbrutto

Skarpety medyczne o zmiennym stopniu ucisku

Travel socks - skarpety podróżne


Profesjonalna linia profilaktycznych skarpet podróżnych PANI TERESA® TRAVEL, stymulując krążenie krwi, zapewnia uczucie komfortu i ulgi dla zmęczonych nóg. Skarpety wykorzystują zmienny, stopniowany ucisk na poziomie 1 klasy kompresji (15-21 mmHg), najsilniejszy w kostce i stopniowo słabnący w kierunku kolana, aby przynieść ulgę nawet najbardziej zmęczonym nogom. Jeżeli spędzasz dużo czasu w samochodzie, w samolocie, w biurze, w pozycji siedzącej lub stojącej i odczuwasz dolegliwości związane z obrzękami i bólem nóg, linia PANI TERESA® TRAVEL jest właśnie dla Ciebie!

KOMFORT PODRÓŻOWANIA
Stosuj skarpety podróżne przeciwżylakowe PANI TERESA® TRAVEL, aby wyeliminować uczucie ciężkich nóg przy długotrwałym przebywaniu w pozycji siedzącej oraz żeby zapobiegać tworzeniu się niebezpiecznych dla zdrowia zakrzepów podczas długich podróży. Skarpety podróżne TRAVEL® to wyjątkowy, nieinwazyjny sposób dbania o zdrowie nóg – niewymagający przyjmowania szkodliwych dla układu trawiennego tabletek lub używania maści i żeli. Noszenie skarpet podróżnych PANI TERESA® TRAVEL sprawi, że nawet po całym dniu spędzonym na stojąco lub siedząco Twoje nogi nadal będą wypoczęte i lekkie.


ULGA DLA ZMĘCZONYCH NÓG
Linia produktów TRAVEL® stworzona przez ekspertów w dziedzinie kompresjoterapii, według rygorystycznych norm europejskich, gwarantuje potwierdzoną skuteczność działania. Każda para jest kontrolowana z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego produkty są mocne i trwałe. Skarpety podróżne PANI TERESA® TRAVEL są zarejestrowanym wyrobem medycznym zapewniającym parametry umożliwiające uzyskanie właściwych efektów zdrowotnych

Skarpety przeciwżylakowe wskazane są dla osób:

- prowadzących aktywny tryb życia
- odczuwających zmęczenie i ciężkość nóg, zwłaszcza wieczorem
- u których występuje opuchlizna i obrzęki kończyn dolnych
- stosujących profilaktykę zakrzepicy żylnej
- pozostających długotrwale w pozycji siedzącej
- często podróżujących

Przeciwwskazania - skarpety medyczne o zmiennym stopniu ucisku:

Miażdżyca tętnic kończyn dolnych, choroba Buergera, tzw. stopa cukrzycowa.

Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku otwarcia zapieczętowanego opakowania wyłączone zostanie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, a tym samym prawo do zwrotu towaru.

SKŁAD SUROWCOWY: Poliamid 82% Elastan 18%.

rozmiarSML
rozmiar obuwia38-4041-4344-46

Gwarancja6 miesięcy
ProducentPolski

Podobne produkty