WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN Wysyłka od 12 zł

Męska Jest 9 produktów.

MĘSKA

Męska koszulki wyszczuplające, bielizna modelujące, bokserski, slipy, podkoszulki

W magazynie

Maksymalny komfort noszenia zapewnia bezszwowa technologia produkcji pozwalająca zachować  anatomiczne kształty ciała i zastosowane w produkcji naturalne włókna. Podkoszulka wykończona jest podwójnym pasem elastycznym, który zapobiega rolowaniu się podczas noszenia, nie powodując ograniczenia ruchów.

144,00 zł
W magazynie

Męska podkoszulka całościowo modelująca wykonana jest z elastycznej bawełny. Wywiera ucisk na całym ciele, co pozwala zredukować talię, wyszczuplić brzuch oraz wymodelować  klatkę piersiową.

144,00 zł
W magazynie

Męski T-shirt  wyszczuplający i modelujący wykonany jest z elastycznej bawełny, posiada wbudowany  szeroki uciskowy pas, który wyszczupla i modeluje brzuch i talię.

164,00 zł
W magazynie

Męskie bokserki wyszczuplające i modelujące z wysokim stanem wykonane są z elastycznej bawełny. Posiadają antybakteryjną wstawkę ze srebrem w kroczku. Perfekcyjnie wyszczuplają i modelują sylwetkę. 

98,00 zł
W magazynie

Modelujące i wyszczuplające męskie slipy z bawełny z antybakteryjną wstawką ze srebrem. Posiadają wbudowany  szeroki  ściągający pas brzuszny, który pozwala wyszczuplić  i wymodelować  okolice talii, dzięki  odpowiednio silnej kompresji. 

96,00 zł
Szybki podgląd
148,00 zł 169,00 zł
W magazynie

Modeluje brzuch oraz biodra. Wykonany z innowacyjnego włókna NILIT®BREEZE o właściwościach chłodzących, co nadaje dodatkowy komfort użytkowania w warunkach wysokich temperatur. Cztery fiszbiny na plecach zapobiegają rolowaniu się i zsuwaniu podczas noszenia oraz zapewniają dodatkowe wsparcie dla pleców.

148,00 zł 169,00 zł
Obniżona cena!
Szybki podgląd
134,00 zł 155,00 zł
W magazynie

Wykonana z innowacyjnego włókna NILIT®BREEZE o właściwościach chłodzących, co nadaje dodatkowy komfort użytkowania przy wysokich temperaturach. Wykonana w technologii bezszwowej zapewnia wygodę użytkowania oraz wysoką skuteczność. Niewidoczna pod ubraniem dzięki cienkiej tkaninie, która jest jednocześnie lekka i oddychająca.

134,00 zł 155,00 zł
Obniżona cena!
Szybki podgląd
164,00 zł 185,00 zł
W magazynie

Wykonana z innowacyjnego włókna NILIT®BREEZE o właściwościach chłodzących, co nadaje dodatkowy komfort użytkowania przy wysokich temperaturach. Wbudowany szeroki pas uciskowy w okolicach talii wyszczupla i modeluje sylwetkę.

164,00 zł 185,00 zł
Obniżona cena!
W magazynie

Modeluje brzuch i biodra. Wykonany z innowacyjnej, bardzo elastycznej specjalnie perforowanej dzianiny, która jest jednocześnie lekka i oddychająca. Cienka dzianina sprawia, że pas pozostaje niewidoczny i dyskretny pod ubraniem. 

98,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów