WYSYŁKA W 24h od 10,95 PLN

MATY / DYSKI  Jest 4 produktów.

MATY / DYSKI

Dyski balansujące i sensoryczne, maty gimnastyczne do ćwiczeń

W magazynie

- Antypoślizgowa, ciepła i przyjemna w dotyku powierzchnia.- Dzięki optymalnej grubości i gęstości doskonale absorbuje siłę uderzeń.- Poręczna i łatwa do zwijania.- Łatwa do czyszczenia i dezynfekcji.- Wykonana z wysokiej jakości pianki.

179,00 zł
W magazynie

- Antypoślizgowa, ciepła i przyjemna w dotyku powierzchnia.- Dzięki optymalnej grubości i gęstości doskonale absorbuje siłę uderzeń.- Poręczna i łatwa do zwijania.- Łatwa do czyszczenia i dezynfekcji.- Wykonana z wysokiej jakości pianki.- Zaokrąglone brzegi.

248,00 zł
W magazynie

Dysk sensoryczny doskonale sprawdzi się w pracy, domu czy podróży. Jego powierzchnia pokryta jest wieloma wypustkami, które pobudzają receptory w skórze poprawiając krążenie krwi i rozluźniając mięśnie. Wypukły kształt koryguje postawę podczas siedzenia i pozwala wyeliminować ból pleców podczas siedzenia.

74,00 zł
W magazynie

Dysk balansujący wykorzystywany jest w ćwiczeniach równoważnych, dla kontroli równowagi i koordynacji ruchowej. Niestabilna powierzchnia dysku wymusza prawidłową postawę oraz zachowanie równowagi, przez co angażuje różne grupy mięśniowe całego ciała. Systematycznie wykonywane ćwiczenia na dysku balansującym PINO przyczyniają się do poprawy sylwetki i...

104,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów