WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN Wysyłka od 12 zł

Kule inwalidzkie Jest 9 produktów.

KULE INWALIDZKIE

Łokciowe kule inwalidzkie, nasadki do kul

W magazynie

Kula inwalidzka EVOLUTION posiada nowoczesny design i ergonomiczny kształt uchwytu. Wszystkie kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek aluminiowych zapewniających ustawienie wysokości w pożądanym przez użytkownika zakresie.

39,50 zł
W magazynie

Kula inwalidzka EVOLUTION z odblaskiem posiada nowoczesny design i ergonomiczny kształt uchwytu. Wszystkie kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek aluminiowych zapewniających ustawienie wysokości w pożądanym przez użytkownika zakresie.

39,50 zł
W magazynie

Kula inwalidzka FUN posiada nowoczesny design i ergonomiczny kształt uchwytu. Wszystkie nasze kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek aluminiowych zapewniających ustawienie wysokości w pożądanym przez użytkownika zakresie.

21,00 zł
W magazynie

Advance jest pierwszą polipropylenowo-elastomerową kulą inwalidzką wyprodukowaną metodą podwójnego wtrysku dającą prawdziwy komfort dla dłoni użytkownika. Korpus wykonany został z polipropylenu. Natomiast zewnętrzna stykająca się z dłonią warstwa z elastomeru zapewniając niezwykły komfort użytkownikowi.

45,50 zł
W magazynie

Kule łokciowe PROGRESS 1 dedykowane są dla wysokich i ciężkich użytkowników. Posiadają regulacje odległości między rękojeścią, a podparciem przedramienia w zakresie od 22 do 29cm. Wszystkie nasze kule wykonane są z solidnych, wysokiej jakości aluminiowych rurek posiadających możliwość regulowania ich wysokości dzięki zastosowanym klipsom.

54,50 zł
W magazynie

Kula inwalidzka PROGRESS 2 wyposażona jest w zamkniętą i ruchomą obejmę łokciową. Przeznaczona jest dla osób wysokich i ciężkich do wagi 150kg. Uchwyt jest regulowany w zakresie od 22 do 29cm. Wszystkie kule tej wersji wykonane są z wysokiej jakości aluminiowych rurek regulowanych za pomocą klipsów.

54,50 zł
W magazynie

Kula łokciowa TIKI: kolorowy i atrakcyjny design dedykowany dla dzieci i nastolatków. Wszystkie nasze kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek z możliwością dostosowania ich do wzrostu użytkownika. Dostępne w szerokiej gamie kolorów z możliwością wyboru odpowiednich gumowych nakładek.

36,00 zł
W magazynie

Średnica : 19/40mm z metalową wkładką.Przeznaczona do kul łokciowych. Opakowanie 10 szt.

22,00 zł
W magazynie

- Średnica : 19/40mm z metalową wkładką- Przeznaczona do kul łokciowych  Opakowanie 10 szt.

32,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów