Z powodu wprowadzenia stanu epidemii, mogą powstać opóźnienia w realizacji zamówień. Przepraszamy za utrudnienia.
WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN Wysyłka od 12 zł

Kule inwalidzkie Jest 6 produktów.

KULE INWALIDZKIE

Łokciowe kule inwalidzkie, nasadki do kul

W magazynie

Kula inwalidzka EVOLUTION posiada nowoczesny design i ergonomiczny kształt uchwytu. Wszystkie kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek aluminiowych zapewniających ustawienie wysokości w pożądanym przez użytkownika zakresie.

21,00 zł
W magazynie

Kula inwalidzka FUN posiada nowoczesny design i ergonomiczny kształt uchwytu. Wszystkie nasze kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek aluminiowych zapewniających ustawienie wysokości w pożądanym przez użytkownika zakresie.

21,00 zł
W magazynie

Kule łokciowe PROGRESS 1 dedykowane są dla wysokich i ciężkich użytkowników. Posiadają regulacje odległości między rękojeścią, a podparciem przedramienia w zakresie od 22 do 29cm. Wszystkie nasze kule wykonane są z solidnych, wysokiej jakości aluminiowych rurek posiadających możliwość regulowania ich wysokości dzięki zastosowanym klipsom.

25,00 zł
W magazynie

Kula łokciowa TIKI: kolorowy i atrakcyjny design dedykowany dla dzieci i nastolatków. Wszystkie nasze kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek z możliwością dostosowania ich do wzrostu użytkownika. Dostępne w szerokiej gamie kolorów z możliwością wyboru odpowiednich gumowych nakładek.

36,00 zł
W magazynie

Średnica : 19/40mm z metalową wkładką.Przeznaczona do kul łokciowych. Opakowanie 10 szt.

22,00 zł
W magazynie

- Średnica : 19/40mm z metalową wkładką- Przeznaczona do kul łokciowych  Opakowanie 10 szt.

32,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów