WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN

Lista produktów producenta: Aston

na stronę
W magazynie

Balkonik wykonany został z rurek aluminiowych o średnicy 25mm gwarantujących niską wagę. Wysokość regulowana jest za pomocą przycisku.

225,00 zł
W magazynie

Balkonik wykonany został z rurek aluminiowych o średnicy 25mm gwarantujących niską wagę. Wysokość regulowana jest za pomocą przycisku. Może być używany zarówno jako balkonik kroczący jak i stały, przestawny. Wystarczy tylko przestawić klips blokujący aby przekształcić balkonik ze stałego w kroczący.

148,00 zł
W magazynie

Balkonik składany z 4 uchwytami umożliwia pacjentowi przejście z pozycji siedzącej do stojącej.

189,00 zł
W magazynie

To składane aluminiowe urządzenie Walker posiada szeroką, głęboką ramę z dużą liczbą regulacji wysokości za przycisk. Ten walker jest lekki i łatwy w podnoszeniu i manewrowaniu. Jest idealny dla pacjentów z problemami zręczności. Funkcja uwalniania pozwala użytkownikowi na zamykanie walkera, bez odrywania rąk od uchwytu i jest idealna dla osób z...

215,00 zł
W magazynie

Balkonik STANDARD wykonany został z aluminium "Made in France" w kolorze szaro-niebieskim. Wysokość regulowana jest za pomocą przycisków. Charakteryzuje go wzmocniona konstrukcja dzięki zastosowaniu solidnych anodyzowanych wysokiej jakości rur aluminiowych. Posiada również wygodne i pewne uchwyty gumowe.

145,00 zł
W magazynie

Balkonik STANDARD wykonany został z aluminium "Made in France" kolorowy w motyle. Wysokość regulowana jest za pomocą przycisków. Charakteryzuje go wzmocniona konstrukcja dzięki zastosowaniu solidnych anodyzowanych wysokiej jakości rur aluminiowych. Posiada również wygodne i pewne uchwyty gumowe.

190,00 zł
W magazynie

Nowy ostatnio zaprojektowany chwytak, lekki i wytrzymały. Ten długi wszechstronny chwytak doskonale nadaje się do podnoszenia przedmiotów w domu dla osób mających problemy ze schylaniem.

49,00 zł
W magazynie

Lekki i wytrzymały chwytak aluminiowy POMOCNA DŁOŃ. Idealny do unoszenia przedmiotów przez osoby mające trudności w schylaniu.

32,00 zł
W magazynie

Lekki i wytrzymały chwytak aluminiowy POMOCNA DŁOŃ. Idealny do unoszenia przedmiotów przez osoby mające trudności w schylaniu.

41,00 zł
W magazynie

Chwytak z łyżką do obuwia jest idealnym przyrządem do podnoszenia przedmiotów dla ludzi mających problemy ze schylaniem. Może być także używany jako łyżka do obuwia.

34,00 zł
W magazynie

Krzesło prysznicowe składane BLUE wykonane zostało z aluminium. Posiada  nogi wyposażone w 4 antypoślizgowe gumowe nakładki. Siedzisko pokryte jest miękką pianką zapewniającą komfort oraz odprowadzenie wody dzięki umieszczonym otworom drenażowym. Nogi krzesła mają możliwość regulacji wysokości.

214,00 zł
W magazynie

Krzesło prysznicowe BLUE wykonane zostało z aluminium. Wyposażone w regulowane nogi z 4 antypoślizgowymi gumowymi nakładkami. Siedzisko wykonano z miękkiej nakładki piankowej zapewniającej komfort. Nakładka piankowa posiada otwory odprowadzające wodę.

189,00 zł
W magazynie

Fotel sanitarny EVEN wykonany jest z metalowej ramy pokrytej odporną powłoką farby epoksydowej zapewniającą najwyższą jakość. Elementy tapicerowane wykonane z materiałów wodoodpornych dla zapewnienia najwyższego poziomu higieny. Siedzisko mocowane za pomocą dwóch klipsów zapewniających łatwy demontaż w celu czyszczenia lub wymiany.

225,00 zł
W magazynie

Fotel sanitarny CLUB to tradycyjny produkt firmy HERDEGEN. Jest to jedyny model z linii foteli komfortowych którego rama wykonana jest z kwadratowych kształtowników o bardzo wysokiej wytrzymałości. Rama pokryta jest farbą epoksydową. Podłokietniki są pokryte wodoodporną tapicerką dającą pacjentowi poczucie komfortu.

202,00 zł
W magazynie

Fotel wykonany jest z solidnego metalu pokrytego szarą farbą epoksydową. Dzięki szeroko rozmieszczonym podłokietnikom transfer pacjenta jak i jego obsługa są bardzo łatwe. Miękkie i komfortowe siedzisko jest zdejmowane co czyni fotel przyjaznym dla użytkownika zachowując przy tym najwyższy poziom higieny.

266,00 zł
W magazynie

Fotel OPEN z regulacją wysokości jest najlepiej sprzedającym się produktem w Europie dzięki nowoczesnemu designowi i komfortowi. Wykonany jest z solidnego metalu pokrytego farbą epoksydową i wodoodpornej tapicerki. Siedzisko jest umocowane do ramy za pomocą klipsów dzięki czemu jest bardzo łatwe do zdjęcia w celu czyszczenia, obsługi lub wymiany.

329,00 zł
W magazynie

Advance jest pierwszą polipropylenowo-elastomerową kulą inwalidzką wyprodukowaną metodą podwójnego wtrysku dającą prawdziwy komfort dla dłoni użytkownika. Korpus wykonany został z polipropylenu. Natomiast zewnętrzna stykająca się z dłonią warstwa z elastomeru zapewniając niezwykły komfort użytkownikowi.

24,00 zł
W magazynie

Kula inwalidzka EVOLUTION posiada nowoczesny design i ergonomiczny kształt uchwytu. Wszystkie kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek aluminiowych zapewniających ustawienie wysokości w pożądanym przez użytkownika zakresie.

21,00 zł
W magazynie

Kula inwalidzka EVOLUTION z odblaskiem posiada nowoczesny design i ergonomiczny kształt uchwytu. Wszystkie kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek aluminiowych zapewniających ustawienie wysokości w pożądanym przez użytkownika zakresie.

22,50 zł
W magazynie

Kula inwalidzka FUN posiada nowoczesny design i ergonomiczny kształt uchwytu. Wszystkie nasze kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek aluminiowych zapewniających ustawienie wysokości w pożądanym przez użytkownika zakresie.

21,00 zł
W magazynie

Kule łokciowe PROGRESS 1 dedykowane są dla wysokich i ciężkich użytkowników. Posiadają regulacje odległości między rękojeścią, a podparciem przedramienia w zakresie od 22 do 29cm. Wszystkie nasze kule wykonane są z solidnych, wysokiej jakości aluminiowych rurek posiadających możliwość regulowania ich wysokości dzięki zastosowanym klipsom.

25,00 zł
W magazynie

Kula inwalidzka PROGRESS 2 wyposażona jest w zamkniętą i ruchomą obejmę łokciową. Przeznaczona jest dla osób wysokich i ciężkich do wagi 150kg. Uchwyt jest regulowany w zakresie od 22 do 29cm. Wszystkie kule tej wersji wykonane są z wysokiej jakości aluminiowych rurek regulowanych za pomocą klipsów.

25,00 zł
W magazynie

Kula łokciowa TIKI: kolorowy i atrakcyjny design dedykowany dla dzieci i nastolatków. Wszystkie nasze kule wykonane są z solidnych wysokiej jakości rurek z możliwością dostosowania ich do wzrostu użytkownika. Dostępne w szerokiej gamie kolorów z możliwością wyboru odpowiednich gumowych nakładek.

36,00 zł
W magazynie

Kula pachowa wykonana została z aluminium. Posiada podwójną regulację uchwytu i wysokości oraz delikatne pokrycie powierzchni uchwytu na dłonie i pachy. Dostępna w 3 rozmiarach dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Przy zakupie 2 sztuk   5%  RABATU

48,00 zł
W magazynie

Laska posiada trzon wykonany z lekkiego stopu aluminium oraz anatomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego. Możliwość regulacji wysokości w 12 poziomach, zakres regulacji: 70 do 94 cm

23,00 zł
W magazynie

Laska inwalidzka składana ADVANCE wykonana zastała w technologi bi-materiałowej gdzie na uchwyt z tworzywa nałożono w procesie technologicznym warstwę komfortowego elastomeru dzięki czemu znacząco zwiększa się komfort użytkowania produktu.

51,00 zł
W magazynie

Laska składana z uchwytem DERBY posiada trzon wykonany w wysokiej jakości aluminium w kolorze brązowym. Uchwyt wyprodukowano z łagodnego tworzywa sztucznego dającego komfort chwytu. Składana w cztery części.

43,00 zł
W magazynie

Laska czwórnóg posiada szeroką podstawę oferującą maksymalną stabilność. Laski wykonane są z aluminium i stali pokrytej farbą. Regulacja wysokości odbywa się z wykorzystaniem klipsów.

108,00 zł
W magazynie

Laski składane składają się z 4 części. Uchwyt Derby umocowany został na solidnym aluminiowym trzonie.

51,00 zł
W magazynie

Laski składane składają się z 4 części. Uchwyt Derby umocowany został na solidnym aluminiowym trzonie.

51,00 zł
W magazynie

Laski składane składają się z 4 części. Uchwyt Derrby umocowany został na solidnym aluminiowym trzonie.

51,00 zł
W magazynie

Laska składana z uchwytem T posiada trzon wykonany z wysokiej jakości aluminium oraz łagodny uchwyt.

37,00 zł
W magazynie

Laska trójnóg posiada szeroką podstawę oferującą maksymalną stabilność. Laski wykonane są z aluminium i stali pokrytej farbą lub chromem. Regulacja wysokości odbywa się z wykorzystaniem klipsów.

52,00 zł
W magazynie

Nasadka na sedes TITAN przeznaczona jest dla osób o obniżonej sprawności fizycznej, ułatwia siadanie i wstawanie z toalety. W przedniej i tylnej części posiada wycięcie umożliwiające użytkownikowi wykonywanie czynności higieny intymnej.  Standardowy rozmiar nasadki pasuje do większości muszli klozetowych.

84,00 zł
W magazynie

Nasadkę ALTIA charakteryzuje wysoka wytrzymałość. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Wyposażona jest w 3 poziomy regulacji wysokości(6, 10 i 14cm) dzięki czemu łatwo ją zaadoptować zarówno dla potrzeb różnych użytkowników jak i do poszczególnych etapów rehabilitacji.

344,00 zł
W magazynie

Nasadki sedesowe CLIPPER są bardzo popularne i doceniane dzięki ich wyjątkowemu designowi i wysokiej jakości. Nasadki CLIPPER I wykonane są z wysokiej jakości wtryskowego PP(polipropylen) zapewniającego wytrzymałość do 185kg. Wyposażone w wewnętrzną prowadnicę mocowaną na sedesie.

61,00 zł
W magazynie

Nasadka podwyższająca sedes CLIPPER II pasuje do każdej muszli sedesowej. Wykonana w całości z tworzywa sztucznego(polipropylen) zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Wyposażony w klipery ułatwiające przymocowanie nasadki do sedesu. Nasadka Clipper podwyższa sedes o 11cm.

69,00 zł
W magazynie

Nasadka na sedes CLIPPER III pasuje do każdej muszli sedesowej. Wykonana w całości z tworzywa sztucznego(polipropylen), zapewnia wiele lat bezproblemowego użytkowania. Wersja nasadki CLIPPER III wyposażona jest w pokrywę antyrozbryzgową oraz 4 klipsy zapewniające stabillne mocowanie do sedesu. Nasadka podwyższa sedes o 11cm.

96,00 zł
W magazynie

Nasadka na sedes CLIPPER IV jest bardzo popularna i doceniana dzięki jej wyjątkowemu designowi oraz wysokiej jakości. CLIPPER IV wykonany jest z wysokiej jakości PP(polipropylen) przetestowanego do wagi 110 kg. Posiada zdejmowane podłokietniki. Wyposażony jest w najłatwiejszy mechanizm mocujący na rynku.

189,00 zł
W magazynie

Nasadka na sedes CLIPPER V jest bardzo popularna i doceniana dzięki jej designowi oraz wysokiej jakości. Nasadka wykonana jest z wysokiej jakości wtryskowego PP(polipropylen) przetestowanego do wagi 110kg. Wyposażona jest w zdejmowane podłokietniki. CLIPPER V posiada najprostszy mechanizm mocujący na rynku.

199,00 zł
W magazynie

- Średnica : 19/40mm z metalową wkładką- Przeznaczona do kul łokciowych  Opakowanie 10 szt.

32,00 zł
W magazynie

Średnica : 19/40mm z metalową wkładką.Przeznaczona do kul łokciowych. Opakowanie 10 szt.

22,00 zł
W magazynie

Opaska do laski skórzana wykorzystywana do większości lasek w celu prawidłowego noszenia ich w dłoni. Laskę można również odwiesić za pomocą opaski np. na wieszaku, kiedy nie jest używana.

12,00 zł
W magazynie

Opaska do laski wykorzystywana jest do większości lasek. Pozwala na odpowiedni sposób zabezpieczenia jej podczas przemieszczania się.

12,00 zł
W magazynie

Wykonany w 100% z najwyższej jakości silikonu medycznego, anatomiczny kształt i pelota pozycjonująca.

25,00 zł
W magazynie

Wykonana w 100% z najwyższej jakości silikonu medycznego, wysokość3mm.

29,00 zł
W magazynie

Wykonana w 100% z najwyższej jakości silikonu medycznego, korytkowa budowa zapewnia dodatkową stabilizacje pięty, a odciążenie z niebieskiego silikonu o zmniejszonej gęstości podwyższa komfort użytkowania.

41,00 zł
W magazynie

Wykonana z wysokojakościowego silikonu medycznego w unikalnej technologii Textec - dzięki czemu wkładka jest samoprzylepna, co zapobiega przesuwaniu się w obuwiu, a jej część górna powleczona jest tkaniną izolującą stopę od kontaktu z silikonem oraz odprowadzającą wilgoć.

39,00 zł
W magazynie

Podpórka dwukołowa aluminiowa z ławką jest bardzo lekka (tylko 3,2kg) oraz wyposażona została w dwa anatomiczne uchwyty z bezpieczną regulacją wysokości. Charakteryzuje ją łatwość złożenia dzięki centralnej osi. Komfortowa i miękka ławka pokryta została tworzywem PVC.

171,00 zł
W magazynie

Podpórka dwukołowa z ławką wyposażona została w dwa anatomiczne uchwyty z bezpieczną regulacją wysokości. Charakteryzuje ją łatwe składanie dzięki centralnej osi. Ławka wykonana jest z komfortowej i miękkiej pianki pokrytej tworzywem PVC.

141,00 zł
W magazynie

Podpórka trójkołowa składana TAIPEI wyposażona została w zdejmowany koszyk metalowy oraz polipropylenowy blat oraz dwa hamulce z systemem blokującym.

261,00 zł
Brak w magazynie

- anatomiczne uchwyty oraz dźwignie hamulców przyjazne osobom cierpiącym na reumatyzm i artretyzm- hamulce z funkcją parking- wygodny sposób składania, przez pociągnięcie w górę taśmy- pojemnik na drobiazgi z mocnej nieprzemakalnej tkaniny [pojemność 8 litrów]- ukryta, zapinana kieszeń na dokumenty pod siedziskiem

341,00 zł
Dodaj do koszyka
W magazynie

Podpórka czterokołowa MODELITO CLASSIC XTRA waży tylko 7,2kg. Jest doskonała w użytkowaniu zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz mieszkania. Zajmuje mało miejsca po złożeniu. Aby ją rozłożyć wystarczy popchnąć siedzisko. Doskonale sprawdza się w transporcie samochodem, autobusem lub samolotem. Może być również wykorzystywana do siedzenia.

455,00 zł
W magazynie

Podpórka czterokołowa składana SHANGHAI wyposażona została w zdejmowany koszyk, blat i ławkę oraz hamulec na dwa koła z blokadą postojową. Aby używać ławki należy zdjąć blat. Została solidnie wykonana z rur stalowych.

288,00 zł
W magazynie

Proste urządzenie pomagające pacjentowi założyć skarpety lub rajstowy. Tasiemki umożliwiają wciągnięcie skarpet lub rajstop na nogę.

29,00 zł
W magazynie

Stolik wielofunkcyjny na łóżko TWIN EASY łączy jednocześnie dwa blaty jednocześnie dzięki dwuczęściowej konstrukcji. Nawet podczas korzystania z funkcji czytania mamy do dyspozycji drugi blat poziomy na którym można postawić np. filiżankę z herbatą.

94,00 zł
W magazynie

Stolik przyłóżkowy DIFFUSION daje możliwość regulacji zarówno pochylenia podstawy jak i samego blatu, a także jego wysokości co czyni serię stolików DIFFUSION niezwykle użyteczną i funkcjonalną w każdych warunkach użytkowania.

329,00 zł
W magazynie

Stolik przyłóżkowy DIFFUSION daje możliwość regulacji zarówno pochylenia podstawy jak i samego blatu, a także jego wysokości co czyni serię stolików DIFFUSION niezwykle użyteczną i funkcjonalną w każdych warunkach użytkowania.

339,00 zł
W magazynie

Stolik przyłóżkowy EASY charakteryzuje duży zakres regulacji. Laminowany blat z podwyższonymi krawędziami zabezpieczającymi chroni  przedmioty przed zsuwaniem się.

157,00 zł
W magazynie

Stolik wielofunkcyjny składany posiada blat w okleinie imitującej drewno orzechowe oraz w kolorze białym. Stolik można użytkować zarówno leżąc w łóżku jak i siedząc w fotelu.

126,00 zł
Pokazuje 1 - 60 z 76 elementów