WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN Wysyłka od 12 zł

Ortopedia dziecięca Jest 15 produktów.

W magazynie

- ostre urazy więzadeł stawu skokowego- stabilizacja po złamaniach w obrębie stawu skokowego- niestabilność stawu skokowego- profilaktyka wtórnych urazów więzadeł stawu skokowego

254,00 zł
W magazynie

- wrodzone zwichnięcie biodra - biodra dysplastyczne - niestabilności podczas pierwszych miesięcy życia - uzupełnienie leczenia chirurgicznego

246,00 zł
W magazynie

Stabilizator kolana dla dzieci wykonany jest z elastycznego, oddychającego materiału, posiada boczne spiralne szyny oraz elastyczne taśmy regulujące kompresję na udzie i podudziu. Okolica podkolanowa jest otwarta dla lepszego umiejscowienia i kontroli okolicy kolana.

98,00 zł
W magazynie

Tutor kolanowy dla dzieci posiada dwie boczne i jedną tylną szynę, które łatwo dopasować do kształu kończyny i pożądanego kąta zgięcia. Doskonale dopasowuje się do kształtu kończyny (posiada dwie ruchome części boczne). Doskonale unieruchamia i chroni staw kolanowy. Zapinany jest na taśmy velcro.

154,00 zł
W magazynie

Stabilizator stawu skokowego dla dzieci wykonany jest z elastycznego i oddychającego materiału, posiada otwór na pięcie, w celu lepszego dopasowania oraz elastyczną taśmę dociągową, która reguluje ucisk i stabilizuje staw.

76,00 zł
W magazynie

Stabilizator nadgarstka dziecięcy posiada taśmy stabilizujące nadgarstek, zapinane na velcro oraz modelowaną i wyciąganą aluminiową szynę. Świetnie stabilizuje i podpiera nadgarstek. długość stabilizatora - 13 cm.

74,00 zł
W magazynie

Kask ochronny dla dzieci wykonany z wyściełanego i oddychającego materiału, łatwo dopasowujący się do kształtu głowy dziecka. Paski biegnące przez policzki również są miękko wyścielone. Kask ma za zadanie chronić czaszkę małego pacjenta.

272,00 zł
W magazynie

Kołnierz szyjny dla dzieci Emo KCC 401 jest miękko wyścielony i komfortowy dla użytkownika. Idealnie dopasowuje się do anatomii pacjenta.

52,00 zł
W magazynie

Stabilizator barku dziecięcy podtrzymuje staw ramienny, rozprowadza ciężar kończyny w celu uniknięcia przeciążenia szyi. Posiada element podtrzymujący przedramię oraz pas tułowiowo - ramienny. Stabilizuje kończynę górną w przywiedzeniu, kontroluje zgięcie i wyprost, utrzymuje łokieć w zgięciu 90 stopni.

94,00 zł
W magazynie

Temblak dla małego pacjenta wykonany z oddychającego materiału. Stabilizuje ramię i bark, podtrzymuję ramię. Posiada pętlę ułatwiającą odciążenie kciuka i ustawienie nadgarstka. Posiada ochronną podkładkę na bark.

68,00 zł
W magazynie

Pewne mocowanie obręczy barkowej. Wspomaga prawidłowe zrośnięcie złamanej kości poprzez odprowadzenie stawu barkowego.

179,00 zł
W magazynie

Unieruchomienie i stabilizacja nadgarstka przy pomocy aluminiowej szyny.

156,00 zł
W magazynie

Funkcjonalna orteza dziecięca stawu skokowego z innowacyjnym wypełnieniem piankowo-żelowym, zapewniającym optymalną, komfortową i stabilną adaptację  łuski.

165,00 zł
W magazynie

Medi classic kidz zapewnia  unieruchomienie stawu kolanowego.

219,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów