WYSYŁKA W 24h od 10,95 PLN

Lista produktów producenta: EthicSport

W magazynie

ENERGY BAR CARMEL Linea Technika® to doskonałe batony opracowne specjalnie dla sportowców, zaspakajajacy głód i uzupełniajacy energię przed jak i w trakcie zawodów. Tworzy rezerwy energetyczne przed wysiłkiem. Baton zawiera grupę sekwencyjnych węglowodanów ze zbóż i suszonych owoców.

5,50 zł
W magazynie

ENERGY BAR CHOCO CRISPY Linea Technika® to doskonałe batony opracowne specjalnie dla sportowców, zaspakajajacy głód i uzupełniajacy energię przed jak i w trakcie zawodów. Tworzy rezerwy energetyczne przed wysiłkiem.

6,50 zł
W magazynie

ENERGY BAR CRANBERRY Linea Technika® to doskonałe batony opracowne specjalnie dla sportowców, zaspakajajacy głód i uzupełniajacy energię przed jak i w trakcie zawodów. Tworzy rezerwy energetyczne przed wysiłkiem.

5,50 zł
W magazynie

ENERGY LONG RACE to baton zaspokajający zapotrzebowanie organizmu na "energię" przy intensywnym i ekstremalnym wysiłku, zwłaszcza sportowców. Dostarcza długotrwałej energii, jest lekko strawny i posiada doskonały smak. Zawiera m.in. alainę, leucynę i glutaminę.

7,00 zł
W magazynie

ENERGY BAR SPECIAL Linea Technika® to doskonałe batony opracowane specjalnie dla sportowców, zaspakajający głód i uzupełniający energię przed jak i w trakcie zawodów. Tworzy rezerwy energetyczne przed wysiłkiem.

5,50 zł
W magazynie

ENERGIA RAPIDA® zapewnia szybkie dostarczanie energii, zapobiegając spadkom stężenia glukozy we krwi i nagłemu pojawienia się zmęczenia.Substancje odżywcze zawarte w ENERGY RAPIDA® ułatwiają metaboliczne procesy produkcji energii i likwidują skurcze mięśni.

48,50 zł
W magazynie

ENERGIA RAPIDA PROFESSIONAL® zawiera mieszankę węglowodanów o krótkim, średnim i długim łańcuchu, zapewniając organizmowi szybkie i długotrwałe dostarczanie energii.

5,40 zł
W magazynie

EXTRASHOT ENERGY to silny środek pobudzający energię o szybkim początkowym i długotrwałym działaniu (do 6 godz.).

8,50 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów