WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN Wysyłka od 12 zł

Lista produktów producenta: Zamst

W magazynie

Zapewnia odciążenie mięśni przedramienia, przez co zmniejsza dolegliwości bólowe. Łatwo wchłania wilgoć i pozostaje na swoim miejscu dzięki zastosowaniu materiału typu frotte. Prosta w użytkowaniu oraz konserwacji. Doskonale rozwiązanie dla uprawiających sporty rakietowe.

109,00 zł
W magazynie

Umiarkowany stopień stabilizacji pleców z technologią wzmocnienia części tylnej. Dwa półsztywne wkłady dodatkowo stabilizują dolną część pleców. Wewnętrzne, zintegrowane taśmy zapewniają optymalne dopasowanie produktu w części tylnej.

294,00 zł
W magazynie

Zaawansowana technologia zapewnia stabilność stawu kolanowego oraz zabezpiecza więzadła i łąkotki. Krzyżowe zapięcie pod rzepką gwarantuje stabilizacje przednio-tylną. Wkłady z gumy żywicznej umieszczone po bokach wspomagają stabilność w kierunku bocznym i przyśrodkowym. Unikatowa budowa silikonowego półpierścienia wraz z rozcięciem rzepu dolnego...

339,00 zł
W magazynie

Stabilizator kciuka. Unikatowe rozwiązanie stabilizacji bez konieczności unieruchomienia pozostałych stawów ręki. Zastosowany w produkcie materiał termoplastyczny umożliwia bardzo precyzyjne dopasowanie powierzchni stabilizującej. Aby uplastycznić materiał i łatwo go dopasować wystarczy zanurzyć go w gorącej wodzie. Nie ogranicza ruchów w stawie...

184,00 zł
W magazynie

Stabilizator nadgarstka nowej generacji. Idealnie przylegająca druga skóra. Nowoczesna technologia FILMISTA z unikatową, dwuwarstwową powłoką. Dwuczęściowy rzep umożliwia proste zakładanie i pełną kontrolę kompresji. Doskonała kombinacja elastyczności, lekkości i stabilności. Przeznaczony dla osób zmagających się z silnymi bólami nadgarstka i poczuciem...

134,00 zł
W magazynie

Zapewnia stabilizację w stopniu lekkim, gwarantując pewność ruchów. Idealnie dostosowuje poziom kompresji w stawie oraz stymuluje receptory czucia głębokiego. Wykonany z lekkiego i cienkiego materiału, który perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów stawu. Użycie protein jedwabiu w warstwie wewnętrznej zapewnia prawidłową wentylację w czasie aktywności....

119,00 zł
W magazynie

Zabezpiecza ścięgno Achillesa. Innowacyjny system pasów stabilizuje i lekko unosi piętę, co sprawia, że w trakcie biegu ścięgno nie jest całkowicie rozciągane. Dwie silikonowe warstwy, umieszczone w tylnej części, kompresują ścięgno po obu stronach. Niwelują napięcie oraz pobudzają ścięgno do pracy w sposób bezbolesny, pochłaniając wstrząsy i wibracje....

174,00 zł
W magazynie

Doskonale wsparcie w stanach zapalnych i w okresie rekonwalescencji po zwichnięciu. Łatwy w zakładaniu. Idealnie przylega, nie ograniczając ruchów w stawach. Wspomaga pracę kompleksu barkowego w czasie intensywnego wysiłku. Zapewnia odpowiedni poziom kompresji w stawie. Wywiera korzystny wpływ na mięśnie obręczy barkowej. Nie zaleca się używać podczas snu.

419,00 zł
W magazynie

Zapewnia solidną stabilizację przyśrodkową oraz boczną. Zastosowanie w materiale elastycznej żywicy pozwala na idealne dostosowanie poziomu kompresji w stawie oraz stymulację receptorów czucia głębokiego. Użycie protein jedwabiu w warstwie wewnętrznej oraz  ultracienkiego materiału zapewnia prawidłową wentylację w czasie aktywności.

174,00 zł
W magazynie

Zapewnia solidną stabilizację przyśrodkową oraz boczną. Krzyżujące się pasy [EK-5] chronią rzepkę i jej ścięgna w czasie wykonywania dynamicznych ruchów. Zastosowanie w materiale elastycznej żywicy pozwala na idealne dostosowanie poziomu kompresji w stawie oraz stymulację receptorów czucia głębokiego.

209,00 zł
W magazynie

Wykonany z elastycznego materiału, pozwalającego na regulację poziomu kompresji. Zabezpiecza mięśnie podudzia po zerwaniach i naciągnięciach. Zapewnia utrzymanie stałej temperatury w miejscu urazu. Konstrukcja precyzyjnie dopasowana do kształtu łydki.

199,00 zł
W magazynie

Innowacyjna technologia, która chroni staw skokowy w zaawansowany sposób. Zapewnia najwyższy stopień stabilizacji w obu kierunkach (boczny - przyśrodkowy). Dodatkowe, krzyżujące się taśmy stabilizują staw w kierunku przednim. Mały ciężar oraz idealne dopasowanie zapewniają wysoki komfort użytkowania. Możliwość stosowania z dowolnym obuwiem.

289,00 zł
W magazynie

Sposób stabilizacji kostki nowej generacji. Idealnie przylegający, sprawia wrażenie “drugiej skóry”. Wykorzystanie unikatowej, dwuwarstwowej foli to doskonała kombinacja elastycznosci, lekkości oraz siły stabilizacji. Wysoki komfort użytkowania dzięki nowoczesnej technologii. Możliwość stosowania z dowolnym obuwiem. Noszony pod skarpetą, staje się...

194,00 zł
W magazynie

Idealne rozwiqzanie dla osób zmagających się z bólem zlokalizowanym pod rzepką. Silikonowy półpierscień [JK-2] zapewnia górną stabilizację rzepki. Dwuwarstwowa wkładka JK-BANDzabezpiecza dolną stabilizację rzepki. Poddając kompresji więzadła rzepki, łagodzi dolegliwości bólowe. Znajdujące się w części tylnej pasy stymulują mięsień dwugłowy uda [JK-2].

264,00 zł
W magazynie

Model Footcraft RUN przeznaczony jest dla biegaczy.  Dzięki anatomicznemu kształtowi oraz zastosowanym 3 różnym rodzajów twardości materiałów o wysokiej i niskiej sprężystości, pomaga odczuć energię od podłoża, zredukować wstrząsy i przeciwdziałać zmęczeniu stopy.

139,00 zł
W magazynie

Model Footcraft SPORT przeznaczony jest dla osób lubiących sport. Dzięki anatomicznemu kształtowi zapewniają odpowiednie podparcie łuku podeszwowego i wyrównują osie ruchu stopy oraz stawu kolanowego redukując zmęczenie i zagrożenie urazy.

139,00 zł
W magazynie

Model Footcraft SPIKE przeznaczony jest dla osób uprawiających sport w butach z kolcami.  Dzięki zastosowaniu podwójnej osłony amortyzują wstrząsy i reakcję podłoża na podeszwę buta sportowego.

139,00 zł
W magazynie

Model Footcraft WALK przeznaczony jest dla osób lubiących spacery.  Dzięki anatomicznemu kształtowi oraz zastosowanym na pięcie materiału o niskiej sprężystości uzyskujemy uczucie lekkości dzięki rozproszeniu reakcji podłoża. Redukują wstrząsy i przeciwdziałaj zmęczeniu stopy.

139,00 zł
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów