WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN

AKCESORIA SPORTOWE Jest 11 produktów.

AKCESORIA SPORTOWE

Akcesoria sportowe: chusty, shakery, ochraniacze

W magazynie

Miękki łatwy w dopasowaniu opatrunek chłodzący można zakładać na różne części ciała jak kolana czy plecy. Długie pasy zapewniają pewny ucisk worka z lodem co zmniejsza obrzęk rany.

129,00 zł
W magazynie

Chusta CEP to wielofunkcyjny dodatek, który idealnie sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych w każdą porę roku. Zastosowanie jako chusta na głowę, czapka, opaska, szalik, frotka, maska, a także na wiele innych sposobów. Doskonale chroni przed ostrym słońcem, wiatrem a także mrozem.

36,00 zł
W magazynie

Blender Bottle to nowatorskie rozwiązania w kategorii blenderów oraz shakerów sportowych. Z łatwością wymieszasz w nim odżywki, napoje energetyzujące, oraz wiele innych składników niezbędnych do udanego treningu.

35,00 zł
W magazynie

Nowy ulepszony rękaw z ochraniaczem na łokcie został zaprojektowany tak, aby dopasowywał się do konkretnego kształtu ramienia. Elastyczna góra stabilizatora zapobiega ześlizgiwaniu się rękawa z ręki, a wysoce odporna wyściółka chroni łokcie przed uderzeniami i stłuczeniami jakie mogą wystąpić podczas gry.

98,00 zł
W magazynie

Uniwersalny, chroni łokcie, kolana i piszczele przed wstrząsami i uderzeniami podczas treningu, zapewniając stałą kompresję i kojące ciepło. Lekka i wygodna tkanina przeznaczona jest do rozciągania i do stosowania jako ochrona wielofunkcyjna

119,00 zł
W magazynie

Mueller Diamond Pad Extended Knee zabezpiecza kolana przed wstrząsami i uderzeniami podczas kontaktu w czasie uprawiania sportu, zapewniając jednocześnie stałą kompresję i kojące ciepło.

158,00 zł
W magazynie

Worek wielokrotnego użytku, przeznaczony do schładzania kontuzjowanego miejsca, może być wypełniony wodą, lodem w kostkach lub kruszonym. Wykonany z "przyjaznego" dla ciała materiału i odpornego na zużycie. Zaopatrzony w szeroki i szczelny korek ułatwiający jego napełnianie lodem lub wodą. Idealnie dopasowuje się do ciała.

48,50 zł
W magazynie

Higieniczny bidon sportowy o pojemności 1L. Bidon zaprojektowano tak aby wyeliminować kontakt  ust z dyszą wylotową bidonu, a tym samym zredukować do minimum  ryzyko przenoszenia zarazków. Bidon idealnie nadaje się do sportów drużynowych. Aby się napić nie ma potrzeby przechylania bidonu, wystarczy oprzeć podbródek na podpórce dyszy zakrętki i nacisnąć.

28,50 zł
W magazynie

Jednorazowy kompres zamrażający, gotowy do użycia.

14,85 zł
W magazynie

Koszyk z tworzywa na sześć bidonów o pojemności 1000 ml

38,90 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów