WYSYŁKA W 24h od 10,95 PLN

AKCESORIA SPORTOWE Jest 6 produktów.

AKCESORIA SPORTOWE

Akcesoria sportowe: chusty, shakery, ochraniacze

W magazynie

Miękki łatwy w dopasowaniu opatrunek chłodzący można zakładać na różne części ciała jak kolana czy plecy. Długie pasy zapewniają pewny ucisk worka z lodem co zmniejsza obrzęk rany.

129,00 zł
W magazynie

Chusta CEP to wielofunkcyjny dodatek, który idealnie sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych w każdą porę roku. Zastosowanie jako chusta na głowę, czapka, opaska, szalik, frotka, maska, a także na wiele innych sposobów. Doskonale chroni przed ostrym słońcem, wiatrem a także mrozem.

36,00 zł
W magazynie

Blender Bottle to nowatorskie rozwiązania w kategorii blenderów oraz shakerów sportowych. Z łatwością wymieszasz w nim odżywki, napoje energetyzujące, oraz wiele innych składników niezbędnych do udanego treningu.

35,00 zł
W magazynie

Nowy ulepszony rękaw z ochraniaczem na łokcie został zaprojektowany tak, aby dopasowywał się do konkretnego kształtu ramienia. Elastyczna góra stabilizatora zapobiega ześlizgiwaniu się rękawa z ręki, a wysoce odporna wyściółka chroni łokcie przed uderzeniami i stłuczeniami jakie mogą wystąpić podczas gry.

98,00 zł
W magazynie

Uniwersalny, chroni łokcie, kolana i piszczele przed wstrząsami i uderzeniami podczas treningu, zapewniając stałą kompresję i kojące ciepło. Lekka i wygodna tkanina przeznaczona jest do rozciągania i do stosowania jako ochrona wielofunkcyjna

119,00 zł
W magazynie

Mueller Diamond Pad Extended Knee zabezpiecza kolana przed wstrząsami i uderzeniami podczas kontaktu w czasie uprawiania sportu, zapewniając jednocześnie stałą kompresję i kojące ciepło.

158,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów