WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN Wysyłka od 12 zł

PRODUKTY PRZECIWŻYLAKOWE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwie znane marki produktów uciskowych.

Produkty PANI TERESA® spełniają wszelkie normy przewidziane dla profesjonalnej, medycznej kompresjoterapii, dzięki czemu umożliwiają szybszy powrót do zdrowia. Są komfortowe i wygodne w noszeniu, a także bezpieczne dla zdrowia pod kątem długoterminowej terapii.

Produkty kompresyjne PANI TERESA® PREMIUM są profesjonalnymi wyrobami medycznymi. W procesie ich tworzenia stosujemy rygorystyczne normy europejskie, co pozwala uzyskać najwyższą jakość. Wszystkie procesy produkcyjne poddawane są wnikliwej kontroli. Podkolanówki uciskowe zapewniają komfort i wygodę noszenia, ponieważ wykonane zostały ze ściśle weryfikowanych surowców oraz przy użyciu najnowocześniejszej technologii.

  

Marka RelaxSan oferuje szeroki asortyment rajstop, podkolanówek i pończoch w wielu kategoriach ucsku. Wyroby Relaxsan znajdują zastosowanie w profilaktyce i leczeniu żylaków, zaburzeń krążenia, łagodzeniu obrzęków w nogach, w terapii niewydolności układu żylnego kończyn dolnych, po operacjach chirurgicznych. Unikalna technologia zastosowana w procesie produkcji jest gwarancją uzyskania efektywnego i prawidłowego rozkładu ucisków wzdłuż nogi (100% ucisku w kostce, 70% ucisku w okolicy kolana, 40% na wysokości uda) i jest charakterystyczna dla wszystkich wyrobów RelaxSan o działaniu uciskowym. W efekcie długoletnich doświadczeń i ścisłej współpracy z lekarzami wyroby RelaxSan zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największą skuteczność podczas użytkowania a jednocześnie komfort, wygodę i elegancję.

Niestety, Aktualizujemy dane, proszę przyjść późno!!