WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN Wysyłka od 12 zł

Stabilizator kolana z pierścieniem silikonowym genumedi

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,00 zł.


Wyślij zapytanie

STABILIZATOR KOLANA Z PIERŚCIENIEM SILIKONOWYM GENUMEDI

STABILIZATOR KOLANA Z PIERŚCIENIEM SILIKONOWYM GENUMEDI


Genumedi to miękki stabilizator kolana o szerokim zastosowaniu. Rekomendowany jest przy lekkiej niestabilności stawu kolanowego i niewielkich urazach pozwalając na szybki powrót do sprawności i codziennych aktywności.

Medi

Nowy produkt


Genumedi to miękki stabilizator kolana o szerokim zastosowaniu. Rekomendowany jest przy lekkiej niestabilności stawu kolanowego i niewielkich urazach pozwalając na szybki powrót do sprawności i codziennych aktywności.

Więcej szczegółów

209,00 złbrutto

Stabilizator kolana z pierścieniem silikonowym GenumediGenumedi to miękki stabilizator kolana o szerokim zastosowaniu. Rekomendowany jest przy lekkiej niestabilności stawu kolanowego i niewielkich urazach pozwalając na szybki powrót do sprawności i codziennych aktywności. Specjalna silikonowa pelota Genumedi o profilu 3D umieszczona w wewnętrznej kieszeni odciąża rzepkę i w połączeniu z odpowiednim uciskiem wywieranym przez materiał powodouje efekt masażu, co z kolei poprawia ukrwienie stawu i przyspiesza gojenie obrzęków i styłuczeń, a także łagodzi umiarkowany ból. Jednocześnie poprawia się motoryka mięśni oraz zdolność samodzielnej stabilizacji stawu kolanwego.

Zalety produktu:
- Silikonowy pierścień powoduje efekt masażu i stabilizację stawu
- Poprawia krążenie krwi i pomaga we wchłanianiu się krwiaków i obrzęków
- Poprawia propriocepcję i podporę mięśniową (stabilizacja kolana)

Wskazania:
- Lekka nistabilność kolana
- Stany zapalne stawu (zapalenie stawu)
- Bolesne zużycie stawu (choroba zwyrodnieniowa)
- Podrażnienia w obrębie stawu (np. przeciążenia, urazy, zabiegi) wiążące się z obrzękami i krwiakami
- Konflikt rzepkowo-udowy
- Bóle w okolicy rzepki (zespół bólowy przedniego przedziału kolana)

Przeciwwskazania:
Nie stwierdzono dotychczas żadnych ogólnoustrojowych działań niepożądanych. Jednakże zbyt mocne ściśnięcie środków pomocniczych, np. ortez może w niektórych przypadkach prowadzić do wystąpienia objawów ucisku lub zwężenia naczyń lub nerwów. W przypadku wystąpienia poniższych okoliczności należy przed zastosowaniem opaski skonsultować się z lekarzem prowadzącym leczenie:               

- Schorzenia lub uszkodzenia skóry na obszarze zastosowania produktu, przede wszystkim przy objawach zapalnych (nadmierne rozgrzanie, opuchlizna czy zaczerwienienie).
- Zaburzenia czucia i dopływu krwi w nogach i stopach, np. w przypadku cukrzycy, żylaków.
- Zaburzenia odpływu limfy – również niejednoznaczne obrzmienie tkanek miękkich przy okolicy zastosowania opaski Stosowanie łącznie z innymi produktami, np. z pończochami uciskowymi należy wcześniej skonsultować z lekarzem prowadzącym leczenie.Skład produktu: Poliamide, Poliester, Eelastan, Wiskoza

Gwarancja24 miesiące
ProducentNiemiecki

Podobne produkty