WYSYŁKA W 24h od 12,00 PLN Wysyłka od 12 zł

Pończochy okołooperacyjne - profilaktyczne

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


Wyślij zapytanie

POŃCZOCHY OKOŁOOPERACYJNE - PROFILAKTYCZNE

POŃCZOCHY OKOŁOOPERACYJNE - PROFILAKTYCZNE

Pończochy okołooperacyjne HOSPITAL to wyrób medyczny wielokrotnego użytku przeznaczony do stosowania w sytuacjach zwiększonego ryzyka zakrzepicy.

Pani Teresa

Nowy produkt

Pończochy okołooperacyjne HOSPITAL to wyrób medyczny wielokrotnego użytku przeznaczony do stosowania w sytuacjach zwiększonego ryzyka zakrzepicy.

Więcej szczegółów

73,00 złbrutto

Pończochy okołooperacyjne - profilaktyczne

Pończochy okołooperacyjne – profilaktyczne PANI TERESA® HOSPITAL, to produkt kompresyjny – przeciwżylakowy. Znajduje zastosowanie przed, w trakcie i po zabiegach operacyjnych, jako uzupełnienie standardów medycznych w profilaktyce przeciwzakrzepowej.

Pończochy są wykonane ze ściśle weryfikowanych surowców, dzięki czemu są przyjazne dla skóry. Są obok farmakoterapii bardzo skuteczną ochroną przed zakrzepicą żył, na którą są narażeni pacjenci unieruchomieni w wyniku różnego rodzaju operacji chirurgicznych. Pończochy te mogą być stosowane nawet podczas długoterminowej terapii.

Zgodnie ze stosowanymi przez naszą firmę światowymi standardami, do określenia rozmiaru należy pobrać miarę z określonych miejsc kończyny (patrz tabela poniżej). Najlepiej jest to wykonać przed pójściem do szpitala (gdy operacja jest planowana). W razie nieplanowanych zabiegów pomiaru dokona pielęgniarka na oddziale. Zwracamy uwagę, że najlepszą porą dnia na dokonanie pomiarów jest czas tuż po przebudzeniu, gdy nogi po nocnym spoczynku nie są obrzęknięte. Powinno się zmierzyć zarówno prawą, jak i lewą nogę, gdyż nie zawsze obwody na obu kończynach są takie same.

Zmienny, stopniowany ucisk wynosi 13 – 18 mmHg. Wartości te potwierdzone są certyfikatami.

Ze względu na zastosowanie wyrobu wyłącznie w warunkach szpitalnych pończochy PANI TERESA HOSPITAL produkowane są wyłącznie w wersji z czubkiem otwartym (wolne palce, aby lekarz mógł na bieżąco kontrolować ukrwienie) i tylko w kolorze białym.

Wskazania: 

- profilaktyka przeciwzakrzepowa u chorych przed, w trakcie i po zabiegu operacyjnym.
- skuteczna terapia uciskowa po zabiegu usunięcia żylaków  

Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku otwarcia zapieczętowanego opakowania wyłączone zostanie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, a tym samym prawo do zwrotu towaru.

Skład: Poliamid 78%, Elastan 22%.

 

Pończochy okołooperacyjne - tabela rozmiarów

Gwarancja6 miesięcy
ProducentPolski

Podobne produkty